Top

Merhaba :))

Biz Yeliz ve Oğuzhan BUZCU 🙂

Merhaba…

Biz 2013 yılında tanışmış, tanıştığı andan itibaren, kendini gezmelere ve yeni keşiflere adamış hayatı ve seyahati tutkuyla seven bir çiftiz.

Kurumsal hayatta, global şirketlerin pazarlama/reklam (Yeliz), satış/pazarlama (Oğuzhan) ekiplerinde çalışmaya devam ederken, bir yandan da bol bol seyahat ediyor hayatın tadını çıkarıyoruz…

Dünyayı keşfetme konusunda hayallerimiz günden güne çoğalıyor ve her yeni gün bir hayalimizi daha gerçekleştirmek için planlar yapıyor, içerik üretmeye çalışıyoruz.

Ben Yeliz Buzcu,

1990 doğumlu, İstanbul Üni. MBA Marketing mezunuyum. Lisans ve yüksek lisans eğitimim severek okuduğum işletme ve pazarlama yönetimi üzerine idi. 7 yıldır kurumsal hayatta global şirketlerin pazarlama/reklam/dijital içerik yönetimi departmanlarında yer almaktayım. Okumayı, keşfetmeyi, gezmeyi, paylaşmayı seven bir yapım var. İçinde bulunduğum kurumsal hayatın şartları elverdiği sürece yeni yerler keşfetme arzusuyla rotalar planlıyorum. Bunun dışında yüzmek ve pilates yapmak hobilerim arasında.

Ben Oğuzhan Buzcu,

1987 doğumlu, İstanbul Universitesi MBA Marketing mezunuyum; yol arkadaşım Yeliz ile bu okulda tanıştık 😊 Öncesinde lisans eğitimi Viyana’da Viyana Teknik Üni.’de mühendislik üzerine tamamladım. Hayat felsefem insanın hangi konuda olursa olsun bir amacının olması üzerine. Hayatımızdaki amaçlar zamanla değişebilir… Üniversite yıllarımda okulu bitirip kurumsal bir şirkette prestiji yüksek bir pozisyona gelmek iken yaş aldıkça hayaller yön değiştirmeye başladı. Seyahat ettikçe kendini gerçekleştirme arzusuna daha da bürünüyor insan. İçimde dünyayı keşfetme arzusu her geçen gün çoğalıyor.

Slide

Merhaba seyahat tutkunları, eminim sizler de bizler gibi seyahat etmekten çok hoşlanıyorsunuz ancak bu seyahatleri ekonomik anlamda nasıl daha ucuza getirebiliriz?Hepimizin aklındaki soru işareti bu Bu nedenle deneyimlerimizi ve ikili ilişkilerimizi kullanarak — sizin için tatil rotanızı hazırlayabilir. Deneyimlerimiz sonucu elde etmiş olduğumuz bilgilerimiz ile sizleri yönlendirerek tatilinizi daha ucuza getirebiliriz. Aşağıdaki formdan bizimle iletişime geçin.

SEYAHAT ÖNERİLERİMİZ İLE PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN
error: İçerik Telif Hakları Kapsamında Korunmaktadır.