Top

Biz 2013 yılında tanışmış, tanıştığı andan itibaren kendini gezmelere ve yeni keşiflere adamış, hayatı ve seyahati tutkuyla seven bir çiftiz.

Kurumsal hayatta, global şirketlerin pazarlama/reklam (Yeliz), satış/pazarlama (Oğuzhan) ekiplerinde çalışmaya devam ederken, bir yandan da bol bol seyahat ediyor hayatın tadını çıkarıyoruz… Ortak hayat felsefemiz, insanın hangi konuda olursa olsun bir amacının olması üzerine. Hedefimiz üniversite yıllarımızda okulu bitirip, kurumsal bir şirkette prestiji yüksek bir pozisyona gelmek iken, yaş aldıkça hayallerimiz yön değiştirmeye başladı. Seyahat ettikçe ve dünyayı tanıdıkça ‘kendini gerçekleştirme’ arzusuna daha da bürünür olduk.

İçimizde dünyayı keşfetme arzusu her geçen gün çoğalıyor ve her yeni gün bir hayalimizi daha gerçekleştirmek için planlar yapıyor, içerik üretmeye çalışıyoruz. Yaşamdan keyif aldığımız anları ve seyahat anılarımızı blogumuzda topladık. Sorularınız olursa bize istediğinizde @seyahatimvar instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

Yeliz & Oğuzhan BUZCU

error: İçerik Telif Hakları Kapsamında Korunmaktadır.